ثبت رایگان آگهی
 

 

 

روش های تبلیغات  در سایت Rang info

 

سایت Rang Info تلاش می کند بستری برای معرفی و نزدیک شدن هرچه بیشتر فعالان صنعت رنگ به یکدیگر فراهم کند. از این رو فعالان این صنعت می توانند برای معرفی شرکت، مجموعه و محصول خود از روش های متعدد و کارامد زیر برای رسیدن به این هدف استفاده کنند.

 

       1.عضویت در سایت

شما می توانید با عضویت در سایت Rang Info  و تکمیل مشخصات شرکت و مجموعه خود، نام مجموعه خود را در لیست شرکت های فعال صنعت رنگ قرار داده و بازدیدکنندگان مختلف را با مجموعه خود آشنا سازید. عضویت در  سایت مرجع تخصصی صنعت رنگ، رایگان است و همیشه خواهد ماند.

 

 

      2.معرفی محصولات و خدمات

شما می توانید پس از عضویت در سایت ، با درج آگهی به معرفی محصولات و خدمات مختلف خود بپردازید. در  معرفی محصول شرایطی فراهم شده تا شما بتوانید مزایا،برتری،کاربرد، قیمت و ویژگی های فنی محصول خود را در یک قالب استاندارد بیان کرده و محصول خود را به خوبی معرفی نمائید. بازدیدکنندگان نیز می توانند محصولات مختلف را جستجو و با استفاده از امکان مقایسه ای که این سایت فراهم نموده است با یکدیگر مقایسه کنند. درج آگهی در سایت مرجع تخصصی صنعت رنگ، رایگان است و همیشه خواهد ماند.  

 

 

       3.مصاحبه و گزارش

 امروزه یکی از شیوه های موثر در معرفی مجموعه های تجاری انجام مصاحبه در رسانه ها می باشد از این رو وبسایت Rang Info  شرایطی را فراهم ساخته تا شرکت ها بتوانند در قالب یک مصاحبه حرفه ای به معرفی خود، اهداف، دستاوردها، برنامه ها و محصولات خود بپردازند. شرکت ها می توانند خود اقدام به تهیه این گزارشات کرده و یا از کادر مجرب مجموعه Rang Info برای تهیه این گزارشات در قالب مصاحبه نوشتاری، مصاحبه تصویری، مصاحبه صوتی و تهیه گزارشات تخصصی از بخش های مختلف مجموعه خود استفاده نمایند.

 

 

      4.تبلیغات بنری

Rang Info  تلاش می کند تا هر اطلاعاتی که فعالان صنعت رنگ به آن نیاز دارند را به سهولت در دسترس قرار دهد از اینرو این وبسایت به محل مراجعه بسیاری از متخصصان و فعالان این عرصه مبدل گشته است. لذا مجموعه ها می توانند از فضای بنری سایت جهت معرفی خود استفاده نمایند. محتوای بنرهای می تواند توسط متقاضی و یا تیم طراحی مجموعه Rang Info  تهیه گردد.

 

 

عضویت در خبرنامه