ثبت رایگان آگهی
 

لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی Rang info به دقت ملاحظه فرمایید.

 

  Rang infoیک سایت اطلاع رسانی، علمی، خبری و تبلیغاتی می‌باشد. کلیه اصول و رویه‏‌های Rang info منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.

    اطلاعات موجود در سایت Rang info از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت‌های سازنده محصولات جمع آوری و ارائه می‌شود. همچنین این سایت مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده از سوی کاربران بر عهده ندارد.

Rang info   صرفا ارائه دهنده اطلاعات محصولات شرکت‌ها بوده و برای خود حق خرید یا فروش این محصولات را قائل نیست.

   ورود کاربران به وب‏‌سایت Rang info هنگام استفاده از پروفایل شخصی، دانلود مطالب، نظردهی در صفحات و سایر خدمات ارائه شده، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات Rang info  است.

استفاده از مطالب سایت Rang info فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

 Rang info به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران تمام توان خود را به کار می‌گیرد و از آن محافظت می‏‌کند. لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما اطلاع دهید.

Rang info ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، از انتشار آن جلوگیری خواهد شد.

 Rang info امیدوار است که تجربه‌ ای خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با ما در تماس باشد.

عضویت در خبرنامه