ثبت رایگان آگهی
 

درباره Rang Info

امروزه کسب و کار با به کارگیری فناوری های جدید به سمت مدل های تجارت مدرن در حال حرکت است. در این شرایط دسترسی به اطلاعات، رمز موفقیت در تجارت است. با گسترش تکنولوژی و افزایش سطح رقابت، ضرورت دسترسی به اطلاعات به روز بیش از پیش  برای فعالان بازار، نمایان گشته است. لذا دسترسی به اطلاعات حرفه ای برای افرادی که در بخش های مختلف صادرات، واردات، تولید، مصرف یا سایر خدمات مرتبط با این صنعت فعالیت می نمایند، امری ضروری است.

از این رو RangInfo  تلاش کرده است با استفاده از ابزارهای نوین فناوری اطلاعات در صنعت رنگ، بستری مناسب برای دستیابی فعالان صنعت رنگ به تمامی اطلاعات مورد نیاز در این صنعت را به صورت متمرکز و کارآمد ایجاد کند و از سوی دیگر با برقراری ارتباطات زنجیره ای بین ارایه دهندگان کالا و خدمات از یک سو و خریدار و مصرف کننده از سوی دیگر موجب اتخاذ تصمیم های بهتر، بهینه سازی کالا و خدمات، کاهش هزینه ها، ایجاد کانال های ارتباطی جدید و شفاف سازی هر چه بیشتر بازار گردد.

در این راستا و بر مبنای مدلB2B  ، Rnag Info جامع ترین بانک اطلاعات صنعت رنگ کشور را  با هدف سهولت در دسترسی به کلیه اطلاعات مورد نیاز فعالان صنعت رنگ کشور با ارائه خدمات زیر ایجاد کرده است.

-    قیمت انواع رنگ، پیگمنت، حلال و ...

-    اعلام مناقصات و مزایدات صنعت رنگ کشور

-     بانک اطلاعات شرکت ها و فعالان صنعت رنگ کشور

-     اعلام رایگان خرید و فروش ماشین آلات، محصولات، رنگ ، مواد اولیه و ...

-     ارسال پیامک و ایمیل خرید و فروش، تبریک و.... روی موبایل تمامی فعالان صنعت رنگ کشور

-     ارائه اخبار روز، مقالات و معرفی بزرگان و فعالان صنعت رنگ کشور

-    معرفی نمایشگاه های داخلی و خارجی صنعت رنگ

 و ده ها عناوین دیگر که به مخاطبان ارائه می گردد.

 

ویژگی های بارز Rang info

عضویت در خبرنامه